SERIA SKTG KSP COMBO

Sprężarki Śrubowe Walter SERIA SKTG KSP COMBO – Niezawodność i Wydajność dla Przemysłu w Chorzowie, Katowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Bytomiu

Poszukujesz sprężarki śrubowej, która sprosta wyzwaniom przemysłowym w aglomeracji śląskiej? Seria sprężarek śrubowych Walter SKTG KSP COMBO to produkty, które łączą w sobie zaawansowaną technologię z niezawodnością, idealne dla firm z Chorzowa, Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Bytomia. Wybierz sprężarkę, która zapewni ciągłość i efektywność Twoich procesów produkcyjnych.

Kluczowe Cechy Sprężarek:

  • Wysoka Wydajność: Oferują wydajność na poziomie 1,15 m³/min przy ciśnieniu 8 bar1 m³/min przy 10 bar i 0,85 m³/min przy 15 bar.
  • Mocna Konstrukcja: Moc 7,5 kW oraz solidna budowa gwarantują długotrwałą pracę i niezawodność.
  • Cicha Praca: Poziom hałasu na poziomie 70 dB (A) pozwala na komfortową pracę w każdym środowisku.
  • Pojemność Zbiornika: Wyposażona w 500-litrowy zbiornik poziomy.
  • Łatwość Obsługi: Przyjazny dla użytkownika, trwały sterownik mikroprocesorowy L-9, który pozwala na zarządzanie dwoma sprężarkami bez konieczności wykorzystania dodatkowych sterowników.

Podsumowanie: Wybierając serię sprężarek śrubowych Walter SKTG KSP COMBO, zyskujesz partnera, który wesprze rozwój Twojej firmy w Chorzowie, Katowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, czy Bytomiu. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze sprężarki mogą przyczynić się do sukcesu Twojego przedsiębiorstwa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Call Now Button